Overspaern Makelaardij
Overspaern Makelaardij
<

Oostermoer 22

€ 575.000,- k.k.

Te koop

NVM open huis: zaterdag 30 september 2023 van 11.00 uur tot 15.00 uur

Te koop

Haarlem

Oostermoer 22

€ 575.000,- k.k.

Bouwjaar
Vanaf 1971 t/m 1980

Woonoppervlakte
157 m2

Type
Tussenwoning

Kamers
6

Slaapkamers
4

Badkamers
1

Bouwjaar
Vanaf 1971 t/m 1980

Woonoppervlakte
157 m2

Type
Tussenwoning

Kamers
6

Slaapkamers
4

Badkamers
1

Haarlem – Oostermoer 22

ROYALE EENGEZINSWONING MET ZONNIGE ACHTERTUIN EN DAKTERRAS

Deze zeer royale eengezinswoning ligt op een fantastische locatie in Molenwijk, in een zeer groene omgeving. Wie op zoek is naar ruimte kan stoppen met zoeken! De woning telt maar liefst vier slaapkamers en heeft een ruime begane grond met woonkamer en eetkamer met semi open keuken. Aan de voorzijde zit nog een bijkeuken, deze ruimte kan tevens dienst doen als werkruimte. Naast de groene achtertuin (er bestaat een optie de tuin uit te breiden) is er ook nog een patio die zorgt voor extra lichtinval in de woning. Als kers op de taart heeft de woning een heel groot dakterras waar ook heerlijk van de zon genoten kan worden. We laten je deze leuke plek graag zien dus bel ons voor een bezichtiging!

De Oostermoer ligt op één van de mooiste plekken van Haarlem: in Molenwijk. Achter de woning ligt water. Wie dat water volgt komt vanzelf uit bij de Molenplas. Daar is een recreatiestrand en een restaurant. Het ligt volop in het groen, het is er rustig en heerlijk wonen. De auto parkeer je voor de deur (gratis en er is altijd plek) of anders op de parkeerplaatsjes in de buurt. Winkels voor dagelijkse boodschappen zijn op loopafstand, ook het overdekte winkelcentrum van Schalkwijk is nabij gelegen. De stad uit? Binnen een paar minuten zit je op de snelweg.

Indeling
Begane grond
Ruime berging aan voorzijde. Entree woning. Hal met meterkast. Toegang royale bijkeuken met vaste kastenwand. In deze ruimte zitten ook de aansluitingen voor wasmachine en droger. Separaat toilet met fonteintje. Toegang woonkamer. Zeer ruime kamer met eetkamer, semi open keuken en tuingerichte woonkamer met schouw. In het midden bevindt zich een patio, desgewenst bij de woning te betrekken. Via openslaande deuren is de achtertuin bereikbaar. Ruime achtertuin, gelegen op het oosten maar diep genoeg (ruim 10 meter!) om in de zon te kunnen zitten.

Eerste etage
Licht trappenhuis dankzij dakraam. Trappenhuis afsluitbaar middels deur, fijn voor warmte en geluid. Twee slaapkamers aan achterzijde, ca. 2,10 m x 3,16 m en 3,65 m x 3,16, beide met een vaste kast. Badkamer in het midden, voorzien van ligbad, douche, dubbele wastafel en tweede toilet. Overloop met vaste kasten, in één van de kasten hangt de CV-ketel. Twee slaapkamers aan de achterzijde, ca. 3,65 m x 3,65 m en 4,14 m x 2,70 m, ook deze kamers hebben vaste kasten. Via laatst genoemde slaapkamer toegang tot het royale dakterras, ca. 5,55 m x 5,85 m.

Oostermoer 22 in ’t kort:
– Zeer ruime woning op perfecte locatie in Molenwijk
– Woonkamer (tuingericht) met haard
– Ruime bijkeuken die tevens dienst kan doen als werkplek
– Van bijkeuken kan desgewenst weer garage gemaakt worden
– Vier ruime slaapkamers
– Nette, ruime badkamer
– Zonnige achtertuin, een patio én een dakterras als buitenruimte
– Volop parkeermogelijkheden nabij woning
– Winkels voor dagelijkse boodschappen op loopafstand
– Scholen en sportmogelijkheden in de buurt
– Binnen paar minuten op de snelweg
– Goede verbindingen met openbaar vervoer (o.a. richting Schiphol)
– Op fietsafstand van binnenstad van Haarlem, duinen en strand van Bloemendaal en Zandvoort

Meest verkopende makelaar
van Haarlem en omgeving in !

Plattegronden

blank blank blank

Virtuele tour

Woning video

Overspaern staat voor u klaar

Vrijblijvend gesprek voor aankopen huis?